ikona Strona główna     |     ikona Napisz do nas     |     ikona Do pobrania
Tu jesteś:
ikona strona główna
ikona o nas
ikona telefon: 71 793 68 38
telefon: 600 777 540
e-mail: erin@erin.pl
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

O nas


Tłumaczenia od wielu lat.

Biuro Tłumaczeń ERIN powstało w 1999 r. Od początku działalności aktywnie świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych w różnych dziedzinach i branżach. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami, gdzie swoją pracą staramy się wspierać pełen zakres funkcjonowania ich działalności. Oferujemy pomoc w czasie rozmów, negocjacji handlowych, konferencji i spotkań, tłumacząc korespondencję, oferty, instrukcje, umowy, raporty, sprawozdania czy bilanse. Naszym celem jest wspieranie klientów we wszystkich aspektach działalności, w których ich działania mogłyby ze względu na barierę językową zostać spowolnione lub napotkać trudności.

Dbamy, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Dlatego też nie współpracujemy z kilkuset tłumaczami, których umiejętności trudno byłoby sprawdzić. Postawiliśmy na stosunkowo nieduży, lecz doświadczony i sprawdzony zespół tłumaczy i specjalistów w danej dziedzinie świadczących usługi na najwyższym poziomie. Większość z nich to członkowie Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, organizacji należącej do Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT. Skupiamy się tylko i wyłącznie na tłumaczeniach, nie zajmujemy się nim niejako przy okazji, nie działamy jako szkoła języków obcych lub agencja szkoleniowa czy konsultingu. Robimy to, co na czym się znamy – tłumaczymy - to jest nasze główne i jedyne zajęcie oraz pasja.

Działamy szybko. Wiemy, jak istotnym czynnikiem dla naszych klientów jest czas. Od wielu lat realizujemy projekty i zadania o różnym stopniu pilności. Niezmiennie, priorytetem pozostaje dla nas terminowa realizacja tłumaczeń, w możliwie najkrótszym czasie.

Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę i dbałość o potrzeby naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jak najlepiej dostosowując się do jego wymagań. Szanujemy czas i wysiłek naszych klientów. Dochowujemy tajemnic handlowych. Dokładamy wszelkich starań by sprostać wymaganiom klientów, zapewnić im atrakcyjne warunki cenowe i poczucie zadowolenia z wykonanej przez nas pracy. Doskonała organizacja i fachowość naszego zespołu jest tego podstawą.

ikona
ikona Strona główna ikona O nas ikona Tłumaczenia ikona Klienci ikona Wycena tłumaczenia ikona Zamówienie ikona Współpraca ikona Kontakt
LOGO ERIN Copyright © 2011 Biuro Tłumaczeń ERIN: biuro tłumaczeń, biuro tłumaczeń Wrocław, tłumaczenia angielski, tłumaczenia Wrocław, tłumaczenia, tłumaczenia z polskiego na angielski, tłumaczenia z angielskiego na polski, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, tłumacz, tłumacz angielsko polski, tłumacz polsko angielski, tłumacz Wrocław.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Pozycjonowanie stron www: Virtual Development - Pozycjonowanie i Kampanie Adwords

Polityka Prywatności Cookie