ikona Strona główna     |     ikona Napisz do nas     |     ikona Do pobrania
Tu jesteś:
ikona strona główna
ikona wycena tłumaczeń
ikona telefon: 71 793 68 38
telefon: 600 777 540
e-mail: erin@erin.pl
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Wycena tłumaczeń


Zawsze atrakcyjna cena tłumaczenia!

Nieustannie staramy się zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia w konkurencyjnych cenach. Przy większych zleceniach oferujemy atrakcyjne rabaty, stałym klientom - korzystne warunki płatności i oferty specjalne.

Aby szybko uzyskać szczegółową informację na temat kosztów tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z wyceny. Wystarczy przesłać zapytanie na nasz adres mailowy erin@erin.pl lub skorzystać z poniższego formularza wyceny. Gwarantujemy całkowitą poufność przesłanych materiałów!

Formularz wyceny

Tłumaczenie:
zwykłe
poświadczone
Imię i nazwisko:*                   
Firma:
Telefon:*
E-mail:*
Tryb realizacji:
normalny
ekspresowy
Plik do tłumaczenia:
Z języka:*
Na język:*
Wiadomość:
Kod z obrazka:*
TŁUMACZENIA PISEMNE

Proponujemy bardzo elastyczny sposób rozliczania tłumaczeń pisemnych, w oparciu o powszechnie stosowane jednostki obliczeniowe – stronę tłumaczeniową liczącą 1500 lub 1125 znaków ze spacjami (dla tłumaczeń poświadczonych), słowo wg statystyki wyrazów edytora tekstu czy godzinę pracy. Stawka za tłumaczenie uzależniona jest od języka tekstu źródłowego i docelowego, a także od jego charakteru i wielkości zlecenia. Poszczególne języki podzielone są na grupy językowe:

I grupa językowa język angielski, niemiecki, rosyjski, francuski
II grupa językowa język czeski, słowacki, hiszpański, włoski
III grupa językowa język litewski, ukraiński, rumuński, bułgarski, węgierski, serbski, chorwacki, słoweński, portugalski, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski
IV grupa językowa pozostałe języki europejskie


W przeciwieństwie do innych biur tłumaczeń:
  • nie wprowadzamy zróżnicowania cenowego przy tłumaczeniach z języka polskiego na obcy i na odwrót w ramach pierwszej grupy językowej - u nas cena jest zawsze taka sama!
  • nie pobieramy dodatkowych opłat za formatowanie i prostą obróbkę graficzną tłumaczonego tekstu czy pracę z plikami w formacie pdf, ppt, jpg czy tif.
  • bezpłatnie zapewniamy wydruk dokumentu i zapis na dowolnym nośniku.
Tłumaczenia pisemne realizowane są w trybie normalnym lub w trybie ekspresowym. Za wykonanie tłumaczenia zwykłego w trybie ekspresowym doliczamy tylko 50% do ceny tłumaczenia. W trybie normalnym dzień przyjęcia i oddania zlecenia nie jest wliczany do terminu wykonania tłumaczenia. Konkretny termin wykonania tłumaczenia jest zawsze ustalany przed przyjęciem zlecenia.

Dodatkowe usługi:
  • korekta (weryfikacja) gotowego tłumaczenia: 50% ceny tłumaczenia,
  • weryfikacja tłumaczenia przez native speakera: 50% ceny tłumaczenia,
  • opracowanie redakcyjne (korekta edytorska) publikowanego tłumaczenia: do 50% ceny tłumaczenia,
  • sprawdzenie i poświadczenie (uwierzytelnienie) gotowego tłumaczenia: 50% ceny tłumaczenia poświadczonego,
  • kopia na prawach oryginału: 20% ceny tłumaczenia poświadczonego.

TŁUMACZENIA USTNE
  • konsekutywne: od 99,00 PLN za godzinę,
  • symultaniczne (kabinowe): od 149,00 PLN za godzinę.
Podane ceny dotyczą jednej godziny (60 minut) pracy tłumacza. Cena za godzinę zależy od języka i charakteru tłumaczenia oraz łącznej liczby godzin. W przypadku tłumaczeń symultanicznych konieczne jest zatrudnienie dwóch tłumaczy. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przybycie tłumacza. Nie określamy minimalnego czasu pracy tłumacza. Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

Szczegółowe zasady realizacji i wyceny tłumaczeń zostały zawarte w „Ogólnych warunkach wykonywania tłumaczeń”
ikona więcej   lub ikona do pobrania.
ikona
ikona Strona główna ikona O nas ikona Tłumaczenia ikona Klienci ikona Wycena tłumaczenia ikona Zamówienie ikona Współpraca ikona Kontakt
LOGO ERIN Copyright © 2011 Biuro Tłumaczeń ERIN: biuro tłumaczeń, biuro tłumaczeń Wrocław, tłumaczenia angielski, tłumaczenia Wrocław, tłumaczenia, tłumaczenia z polskiego na angielski, tłumaczenia z angielskiego na polski, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, tłumacz, tłumacz angielsko polski, tłumacz polsko angielski, tłumacz Wrocław.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Pozycjonowanie stron www: Virtual Development - Pozycjonowanie i Kampanie Adwords

Polityka Prywatności Cookie