+48 717 93 68 38
agencja tłumaczeń

20 lat biura tłumaczeń ERIN

Minęło właśnie 20 lat od kiedy rozpoczęliśmy działalność na rynku usług tłumaczeniowych jako biuro tłumaczeń ERIN z siedzibą we Wrocławiu. Gdy patrzymy wstecz, widzimy jak ogromny postęp poczyniliśmy przez ten czas, świadcząc aktywnie usługi tłumaczeniowe oraz wspierając podmioty gospodarcze w kraju i za granicą. Staliśmy się biurem tłumaczeń o globalnym zasięgu, z ugruntowaną pozycją w dziedzinie wykonywania wszelkiego rodzaju tłumaczeń ustnych i pisemnych. Po tylu latach działalności możemy pochwalić się przede wszystkim naszymi Klientami. Współpraca z przedsiębiorstwami i organizacjami inwestującymi w nowe technologie, potrzebującymi dużych ilości tłumaczeń tekstów biznesowych, prawniczych, finansowych czy technicznych, pozwoliła nam stworzyć biuro tłumaczeń, którego tempo pracy, precyzja słowa, terminowość i elastyczność przyjętych rozwiązań nadążają za zmieniającą się szybko rzeczywistością.

Nasze początki

Nasze biuro tłumaczeń powstało we Wrocławiu w 1999 roku. Od samego początku kładliśmy nacisk na kompleksową obsługę firm i instytucji, które w jednym miejscu uzyskałaby wszelkie usługi w zakresie profesjonalnego przekładu tekstu. Naszym celem było ułatwienie komunikacji pomiędzy naszymi klientami a ich kontrahentami. Dokładaliśmy starań, by stworzyć klientowi poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu przez terminowe dostarczanie najwyższej jakości tłumaczeń. Pragnęliśmy, by tłumaczenie stanowiło kolejny atut klienta, a nasza praca wpisywała się w sprawne funkcjonowanie nowoczesnych organizmów gospodarczych. Zagranicznym firmom pomagaliśmy wejść na rynek polski tłumacząc oferty, umowy, instrukcje, specyfikacje produktów czy teksty reklamowe, a także służąc pomocą w czasie rozmów, negocjacji handlowych, szkoleń czy konferencji. Dzięki nam klienci nie doświadczali bariery językowej – obie strony zawierały korzystne i jasne dla wszystkich kontrakty, kupowały towary czy też mogły zaoferować swoje produkty i usługi odbiorcom.

Nasze wartości

Niezmiennie, od wielu lat, nasze działania jako biura tłumaczeń opierają się na następujących filarach:

  • fachowa obsługa i dbałość o potrzeby naszych klientów,
  • dokładność i niezawodność w dotrzymywaniu terminów,
  • wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń,
  • absolutną poufność i dyskrecję w świadczeniu usług.

Mamy szczęście pracować w środowisku, które umie docenić nie tylko jednorazowe sprawne działanie, ale także wszelkie wartości wpisane w etykę biznesu, w tym wzajemne zaufanie, terminowość, komunikatywność i przejrzystość procedur. W oparciu o te wartości staramy się budować jakość poszczególnych tłumaczeń oraz dobry klimat współpracy. Wierzymy, że takie podejście sprzyja nam wszystkim. Klienci dostrzegają w nas nie tylko biuro tłumaczeń dostarczające usługi wysokiej jakości za rozsądną cenę, ale także solidnego partnera do wieloletniej współpracy.

Dziękujemy za wspólne 20 lat!
Biuro Tłumaczeń ERIN

© 1999-2021 ERIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ERIN biuro tłumaczeń, ul. Zefirowa 3/5, 53-027 Wrocław, Polska, NIP 8971224485, Regon 931982011