+48 71 793 68 38
top_image

Biuro Tłumaczeń ERIN powstało w 1999 roku. Początkowo naszą domeną były tłumaczenia z języka angielskiego, z czasem rozwinęliśmy zakres usług i od wielu lat oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne z języków europejskich i pozaeuropejskich w różnych dziedzinach i branżach. Współpracujemy z wieloma krajowymi i zagranicznymi firmami i instytucjami, wspierając ich działalność. Tłumaczymy rozmowy handlowe, szkolenia, konferencje, sympozja, korespondencję, dokumentację, materiały, umowy, instrukcje, raporty, analizy czy sprawozdania.

Współpraca z nami pozwala:

  • budować i utrzymać profesjonalny wizerunek firmy
  • prowadzić partnerskie negocjacje z zagranicznymi kontrahentami
  • nawiązać zagraniczne kontakty handlowe
  • oszczędzić czas
  • docierać na rynki zbytu na całym świecie

NASZE WARTOŚCI

Fachowa obsługa

Robimy to, co na czym się znamy najlepiej – tłumaczymy, przekładamy – jest to nasze główne zajęcie oraz pasja. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę i dbałość o potrzeby naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jak najlepiej dostosowując się do jego wymagań. Szanujemy czas i wysiłek naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by sprostać ich wymaganiom, zapewnić atrakcyjne warunki cenowe i poczucie zadowolenia z wykonanej przez nas pracy. Doskonała organizacja i fachowość naszego zespołu jest tego gwarancją.

Jakość

Dbamy, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Postawiliśmy na starannie dobrany, doświadczony i sprawdzony zespół tłumaczy oraz specjalistów w danej dziedzinie. Większość z nich to profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych i wieloletnim doświadczeniu, członkowie organizacji czy stowarzyszeń tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych. Nieustannie doskonalimy swój warsztat tłumaczeniowy, korzystamy także z najnowszych zdobyczy technologicznych i narzędzi wspomagających proces tłumaczeniowy.

Terminowość

Działamy szybko. Wiemy, jak istotnym czynnikiem dla naszych klientów jest czas. Od wielu lat realizujemy projekty i zadania o różnym stopniu pilności. Niezmiennie, priorytetem pozostaje dla nas terminowa realizacja tłumaczeń przy zachowaniu wysokiej jakości pracy. Jesteśmy dyspozycyjni i godni zaufania – nasi klienci doceniają możliwość zlecenia tłumaczenia w dowolnym czasie oraz gwarancję jego wykonania na czas.

Poufność

Chronimy naszych klientów. Ochrona danych osobowych, informacji zawartych w materiałach przeznaczonych do tłumaczenia jest niezmiernie ważna. Wszystkie informacje, dane, materiały i teksty przekazane nam i związane z powierzanymi nam tłumaczeniami objęte są klauzulą poufności. Zapewniamy absolutną poufność i dyskrecję w świadczeniu usług. Dochowujemy tajemnic handlowych. Na życzenie klienta możemy podpisać odrębne zobowiązanie do zachowania poufności.

OPINIE KLIENTÓW

„Moja współpraca z Biurem Tłumaczeń ERIN rozpoczęła się w 2007 roku. Od tego czasu Biuro wykonało dla mnie wiele tłumaczeń i korekt tekstów angielskich z zakresu chemii, fizyki i medycyny. Z usług jestem bardzo zadowolony.”

dr hab. Kazimierz Orzechowski, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego

„McCain Poland Sp. z o.o. informuje, iż od 1999 roku korzysta z usług tłumaczeniowych świadczonych przez ERIN Biuro Tłumaczeń. Potwierdzamy wysoką jakość tłumaczonych tekstów, poufność, jak też dotrzymywanie terminów polecając Biuro Tłumaczeń ERIN innym kontrahentom.”

Krzysztof Boczar, Dyrektor Fabryki

„Biorąc pod uwagę wieloletnią współpracę, z dużą satysfakcją mogę polecić usługi świadczone przez Biuro Tłumaczeń ERIN. Tłumaczenia pisemne wykonywane są
z najwyższą starannością edytorską z wykorzystaniem programów Microsoft Office.
W rezultacie nie wymagają żadnych korekt i mogą być bezpośrednio prezentowane.”

Dariusz Szymoniak, Szef Zespołu Przygotowania i Realizacji Inwestycji – Produkcja i Logistyka, PPG Deco Polska

„Teatr Muzyczny Capitol informuje, że korzysta od roku 2008 z usług Biura Tłumaczeń ERIN. Ze swoich obowiązków biuro tłumaczeń wywiązuje się bardzo dobrze, a zlecone przez nas tłumaczenia wykonywane są terminowo i rzetelnie.”

Konrad Imiela, Dyrektor Naczelny Artystyczny

„W imieniu firmy MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o. chciałbym potwierdzić wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych przez Biuro Tłumaczeń ERIN usług. Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, iż usługi wykonywane są solidnie i rzetelnie. Na uznanie zasługuje szybka i profesjonalna realizacja tłumaczeń.”

Falk Rohmberger, Prokurent
© 1999-2018 ERIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ERIN Biuro Tłumaczeń, 53-027 Wrocław, ul. Zefirowa 3/5, NIP: PL8971224485, Regon: 931982011
Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio