+48 717 93 68 38
top_image

Biuro Tłumaczeń ERIN powstało w 1999 roku we Wrocławiu. Początkowo naszą domeną były tłumaczenia z języka angielskiego, z czasem rozwinęliśmy zakres usług i od wielu lat oferujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języków europejskich i pozaeuropejskich w różnych dziedzinach i branżach. Jako biuro tłumaczeń współpracujemy z wieloma krajowymi i zagranicznymi firmami i instytucjami, wspierając ich działalność. Tłumaczymy rozmowy handlowe, szkolenia, konferencje, sympozja, korespondencję, dokumentację, materiały, umowy, instrukcje, raporty, analizy czy sprawozdania.

Współpraca z nami pozwala:

  • budować i utrzymać profesjonalny wizerunek firmy
  • prowadzić partnerskie negocjacje z zagranicznymi kontrahentami
  • nawiązać zagraniczne kontakty handlowe
  • oszczędzić czas
  • docierać na rynki zbytu na całym świecie

NASZE WARTOŚCI

Fachowa obsługa

Robimy to, co na czym się znamy najlepiej – tłumaczymy, przekładamy – jest to nasze główne zajęcie oraz pasja. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę i dbałość o potrzeby naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jak najlepiej dostosowując się do jego wymagań. Szanujemy czas i wysiłek naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by sprostać ich wymaganiom, zapewnić atrakcyjne warunki cenowe i poczucie zadowolenia z wykonanej przez nas pracy. Doskonała organizacja i fachowość naszego zespołu jest tego gwarancją.

Jakość

Dbamy, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Postawiliśmy na starannie dobrany, doświadczony i sprawdzony zespół tłumaczy oraz specjalistów w danej dziedzinie. Większość z nich to profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych i wieloletnim doświadczeniu, członkowie organizacji czy stowarzyszeń tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych. Nieustannie doskonalimy swój warsztat tłumaczeniowy, korzystamy także z najnowszych zdobyczy technologicznych i narzędzi wspomagających proces tłumaczeniowy.

Terminowość

Działamy szybko. Wiemy, jak istotnym czynnikiem dla naszych klientów jest czas. Od wielu lat realizujemy projekty i zadania o różnym stopniu pilności. Niezmiennie, priorytetem pozostaje dla nas terminowa realizacja tłumaczeń przy zachowaniu wysokiej jakości pracy. Jesteśmy dyspozycyjni i godni zaufania – nasi klienci doceniają możliwość zlecenia tłumaczenia w dowolnym czasie oraz gwarancję jego wykonania na czas.

Poufność

Chronimy naszych klientów. Ochrona danych osobowych, informacji zawartych w materiałach przeznaczonych do tłumaczenia jest niezmiernie ważna. Wszystkie informacje, dane, materiały i teksty przekazane nam i związane z powierzanymi nam tłumaczeniami objęte są klauzulą poufności. Zapewniamy absolutną poufność i dyskrecję w świadczeniu usług. Dochowujemy tajemnic handlowych. Na życzenie klienta możemy podpisać odrębne zobowiązanie do zachowania poufności.

OPINIE KLIENTÓW

„Moja współpraca z Biurem Tłumaczeń ERIN we Wrocławiu rozpoczęła się w 2007 roku. Od tego czasu Biuro wykonało dla mnie wiele tłumaczeń i korekt tekstów angielskich z zakresu chemii, fizyki i medycyny. Z usług jestem bardzo zadowolony.”

Profesor Uniwersytetu Wrocławskiego

„McCain Poland Sp. z o.o. informuje, iż od 1999 roku korzysta z usług tłumaczeniowych świadczonych przez ERIN Biuro Tłumaczeń. Potwierdzamy wysoką jakość tłumaczonych tekstów, poufność, jak też dotrzymywanie terminów polecając Biuro Tłumaczeń ERIN innym kontrahentom.”

Dyrektor Fabryki

„Biorąc pod uwagę wieloletnią współpracę, z dużą satysfakcją mogę polecić usługi świadczone przez wrocławskie biuro tłumaczeń ERIN. Tłumaczenia pisemne wykonywane są
z najwyższą starannością edytorską z wykorzystaniem programów Microsoft Office.
W rezultacie nie wymagają żadnych korekt i mogą być bezpośrednio prezentowane.”

Szef Zespołu Przygotowania i Realizacji Inwestycji – Produkcja i Logistyka, PPG Deco Polska

„Teatr Muzyczny Capitol informuje, że korzysta od roku 2008 z usług Biura Tłumaczeń ERIN. Ze swoich obowiązków biuro tłumaczeń wywiązuje się bardzo dobrze, a zlecone przez nas tłumaczenia wykonywane są terminowo i rzetelnie.”

Dyrektor Naczelny Artystyczny Teatru

„W imieniu firmy MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o. chciałbym potwierdzić wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych przez Biuro Tłumaczeń ERIN usług. Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, iż usługi wykonywane są solidnie i rzetelnie. Na uznanie zasługuje szybka i profesjonalna realizacja tłumaczeń.”

Prokurent Spółki
© 1999-2024 ERIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ERIN biuro tłumaczeń, ul. Zefirowa 3/5, 53-027 Wrocław, Polska, NIP 8971224485, Regon 931982011