+48 717 93 68 38
pilne tłumaczenia

Tłumaczenia ekspresowe

Tłumaczenie na cito, natychmiast, od ręki. Tłumaczenie ekspresowe, na wczoraj. Nie raz, nie dwa spotykaliśmy się z tego typu zapotrzebowaniem ze strony naszych klientów. Od wielu lat realizujemy projekty i zadania o różnym stopniu pilności. Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, starając się je zrealizować możliwie szybko, przy zachowaniu wysokiej jakości pracy. Jesteśmy dyspozycyjni i godni zaufania – zapewniamy możliwość zlecenia tłumaczenia w dowolnym czasie oraz gwarancję jego wykonania na czas.

Pilne tłumaczenia

Tak, u nas jest to jak najbardziej możliwe. Dołożyliśmy starań by uprościć komunikację z nami i efektywnie skrócić czas potrzebny na rozpoczęcie prac i jak najszybsze wykonanie usługi tłumaczeniowej. Choć korzystamy również z tradycyjnych sposobów komunikacji to przesłanie zapytań czy zamówień za pośrednictwem poczty elektronicznej czy naszej strony jest najwygodniejszą, najszybszą i najtańszą drogą kontaktu z nami. Zachęcamy do skorzystania z wyceny w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny i warunków wykonania tłumaczenia. Wystarczy wypełnić online formularz wyceny lub przesłać zapytanie na nasz adres mailowy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie odnośnie do terminu realizacji tłumaczenia. Priorytetem jest dla nas terminowa realizacja tłumaczeń. Dokładamy wszelkich starań by sprostać wymaganiom klientów.

Gotowe tłumaczenie pisemne przekazujemy w dowolny, praktyczny dla klienta sposób: osobiście, za pomocy poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej (pliki do pobrania z serwera), przesyłką pocztową bądź kurierską.

Tłumaczenia ekspresowe, które najczęściej wykonujemy to:

– tłumaczenie umów i kontraktów, aneksów i załączników;

– tłumaczenie ogólnych warunków handlowych, zakupu, sprzedaży, ubezpieczenia;

– tłumaczenie dokumentacji przetargowej i SIWZ;

– tłumaczenie instrukcji obsługi, montażu, serwisu;

– tłumaczenie specyfikacji technicznej;

– tłumaczenie karty charakterystyki;

– tłumaczenie sprawozdania finansowego;

– tłumaczenie analiz środowiskowych.

Pogotowie tłumaczeniowe

Potrzebujesz bardzo pilnego tłumaczenia? Wiemy, jak istotnym czynnikiem w biznesie jest czas, dlatego uruchomiliśmy usługę „Pogotowie tłumaczeniowe”. O każdej porze dnia i tygodnia uzyskasz pomoc w zakresie tłumaczeń. Skontaktuj się z nami drogą mailową tlumaczenia@erin.pl lub telefonicznie 607 707 832. Odpowiemy i rozwiążemy Twój problem najszybciej, jak to tylko możliwe. Wykonamy ekspresowe tłumaczenie z języka polskiego na angielski lub z języka angielskiego na polski, a wkrótce również w innych językach.

Dla wygody Klientów formalności ograniczyliśmy do minimum. Do wykonania tłumaczenia pisemnego potrzebne nam będzie zamówienie tłumaczenia. Formularz zamówienia usługi tłumaczeniowej można pobrać z naszej strony. Wypełnione i podpisane zamówienie tłumaczenia należy odesłać do nas w formie skanu na podany na formularzu adres e-mail.

© 1999-2021 ERIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ERIN biuro tłumaczeń, ul. Zefirowa 3/5, 53-027 Wrocław, Polska, NIP 8971224485, Regon 931982011