+48 717 93 68 38
tłumaczenia internetowe

Tłumaczenia online

Wiemy jak ważne w obecnych czasach jest łatwe i sprawne zamówienie i realizacja usługi tłumaczenia przez internet. Zapewniamy możliwość zamówienia wszystkich tłumaczeń online przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z biura czy domu. W celu uzyskania szczegółowej informacji odnośnie do ceny i warunków wykonania tłumaczenia zapraszamy do przesłania dokumentów do tłumaczenia online.

Szybka wycena tłumaczenia

Wystarczy wypełnić formularz wyceny i załączyć pliki do przetłumaczenia. Akceptujemy różne formaty plików – docx, doc, pdf, xls, ppt, jpg, png i wiele innych. Gwarantujemy absolutną poufność przesłanych dokumentów! Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Przygotujemy bezpłatną wycenę zapewniając profesjonalne tłumaczenie w oczekiwanym terminie i atrakcyjnej cenie. W ten sposób zrealizujemy zarówno tłumaczenie zwykłe, specjalistyczne, jak i poświadczone (przysięgłe). To samo zapytanie można też wysłać bezpośrednio na nasz adres mailowy erin@erin.pl.

Zamówienie tłumaczenia

Dla wygody Klientów – minimum formalności. Do wykonania tłumaczenia potrzebne nam będzie tylko Państwa zamówienie. Naszym stałym Klientom oferujemy jeszcze bardziej uproszczoną procedurę składania zamówień.

W zależności od dokumentów, tłumaczenie pisemne może być gotowe nawet na ten sam dzień. Gotowe tłumaczenie przesyłamy w dowolny sposób, zazwyczaj pocztą elektroniczną w postaci załącznika. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, oryginały tłumaczenia w postaci papierowego wydruku opatrzonego pieczęcią tłumacza przysięgłego, datą i numerem repertorium wysyłamy pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską na wskazany w zamówieniu adres. Wcześniej jednak przesyłamy skan tłumaczenia przysięgłego na adres mailowy.

Potrzebujesz tłumaczenia online?

Skontaktuj się z nami! Całą dobę, siedem dni w tygodniu do Państwa dyspozycji jest formularz kontaktowy na naszej stronie, jak również nasz adres mailowy: erin@erin.pl. Jesteśmy biurem tłumaczeń online godnym zaufania. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia dla firm i instytucji oparte na biegłej znajomości języków obcych i wieloletnim doświadczeniu oraz na stale poszerzanej wiedzy merytorycznej, realizowane przez fachowy i niezawodny zespół tłumaczy, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług. Tłumaczenia online to kompleksowy zestaw usług, które swym zakresem obejmują specjalistyczne tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe w następujących językach: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, czeski, słowacki, francuski, hiszpański, włoski, a także innych językach europejskich, jak i pozaeuropejskich.

© 1999-2021 ERIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ERIN biuro tłumaczeń, ul. Zefirowa 3/5, 53-027 Wrocław, Polska, NIP 8971224485, Regon 931982011