+48 717 93 68 38
tłumaczenia we wrocławiu

Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne Wrocław

Wrocław – miasto spotkań, jedno z najstarszych miast Polski, historyczna stolica Śląska, czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, a piąte pod względem powierzchni. Położony na Nizinie Śląskiej, nad Odrą i czterema jej dopływami, na skrzyżowaniu głównych szlaków Europy Środkowej, był świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych. Bogate dzieje sprawiają, że uchodzi za miasto wielu kultur i narodów, w tym polskiego, śląskiego, czeskiego i niemieckiego. Wrocław należy do głównych centrów administracyjnych, kulturalnych i turystycznych w Polsce, o istotnym znaczeniu na arenie międzynarodowej.

Tłumaczenia we Wrocławiu

Wrocław to także jeden z głównych centrów biznesowych i gospodarczych w Polsce, ośrodek dysponujący ogromnym potencjałem wiedzy, doświadczenia, infrastrukturą czy zapleczem akademickim. Po Warszawie to najbardziej atrakcyjne inwestycyjnie miejsce dla biznesu w Polsce. Przedsiębiorców przyciąga dostępność specjalistów IT, finansów oraz shared services centers.  To tutaj realizowane są duże projekty i inwestycje, wymagające współpracy i komunikacji globalnych firm i inwestorów, instytucji, przedstawicieli z różnych krajów czy narodowości, potrzebujących dużych ilości tłumaczeń biznesowych, prawniczych, finansowych czy technicznych.

Zaufane biuro tłumaczeń we Wrocławiu

Od ponad 20 lat zapewniamy przedsiębiorstwom, firmom, instytucjom i klientom na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska m.in:

  • tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne – tekstów branżowych wymagających specjalistycznej wiedzy oraz poświadczone (uwierzytelnione) dokumentów urzędowych;
  • tłumaczenie ustne – spotkań biznesowych, rozmów czy negocjacji;
  • wsparcie językowe i obsługę podczas szkoleń, konferencji, sympozjów czy wizyt.

Ułatwiamy komunikację pomiędzy naszymi klientami a ich kontrahentami, dostarczamy potrzebne im opracowania, dokumentację czy raporty. Jesteśmy sprawdzonym partnerem z ugruntowaną pozycją w zakresie wszelkiego rodzaju tłumaczeń pisemnych i ustnych. Kładziemy nacisk na kompleksową obsługę firm i organizacji, które w jednym miejscu uzyskują pełen wachlarz usług w zakresie profesjonalnego przekładu. Pragniemy, by tłumaczenie dawało klientom przewagę konkurencyjną, a nasza praca wpisywała się w sprawne funkcjonowanie nowoczesnych podmiotów gospodarczych.

Niezmiennie nasze działania w zakresie usług tłumaczeniowych opierają się na następujących filarach:

  • fachowa obsługa i dbałość o potrzeby naszych klientów,
  • absolutna poufność i profesjonalizm w świadczeniu usług,
  • wysoka jakość wykonywanych tłumaczeń,
  • solidność i niezawodność w dotrzymywaniu terminów.

Potrzebujesz tłumaczenia we Wrocławiu?

Skontaktuj się z nami!
Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia dla firm i instytucji oparte na biegłej znajomości języków obcych i wieloletnim doświadczeniu oraz na stale poszerzanej wiedzy merytorycznej, realizowane przez fachowy i niezawodny zespół tłumaczy, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług. Tłumaczenia Wrocław to kompleksowy zestaw usług, które swym zakresem obejmują specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i przysięgłe w następujących językach: polski, angielski, niemiecki, czeski, węgierski, ukraiński, rosyjski, włoski, francuski, hiszpański, a także innych językach europejskich, jak i pozaeuropejskich.  
Tłumaczenia Wrocław – wszelkie dodatkowe informacje odnośnie do naszych usług tłumaczeniowych można uzyskać kontaktując się z nami drogą mailową: erin@erin.pl lub telefoniczną: +48 71 7936838.

© 1999-2021 ERIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ERIN biuro tłumaczeń, ul. Zefirowa 3/5, 53-027 Wrocław, Polska, NIP 8971224485, Regon 931982011